Ogłoszenie o przetargu na działki budowlane w Jodłowniku

grafika-Ogłoszenie o przetargu na działki budowlane w Jodłowniku

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w Dzierżoniowie została wywieszona od 01.06.2023 r. informacja o sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego działek nr 162/20, 162/11 położonych w Jodłowniku.

Ogłoszenie o przetargu na działki budowlane w Jodłowniku

Dzień otwarty pałacu w Kiełczynie

grafika-Dzień otwarty pałacu w Kiełczynie

Wszystkich mieszkańców zapraszamy w niedzielę 4 czerwca 2023 r. na dzień otwarty pałacu w Kiełczynie w godzinach od 13.00 do 16.00. W trakcie wizyty będzie można zobaczyć efekty przeprowadzonej rewitalizacji obiektu, który będzie służył społeczności nie tylko Kiełczyna.

Dzień otwarty pałacu w Kiełczynie

Używkom-NIE. Wybieram sport

grafika-Używkom-NIE. Wybieram sport

Jak co roku uczniowie gminnych szkół podstawowych wzięli udział w zmaganiach pn. "Tajemnice Wzgórz Kiełczyńskich" - wydarzeniu, które realizowane jest w ramach kampanii profilaktycznej "Używkom - NIE. Wybieram sport".

Używkom-NIE. Wybieram sport
2023-06-01

Obchody Dnia Strażaka 2023 r.

grafika-Obchody Dnia Strażaka 2023 r.

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie 19 maja 2023 r. odbyły się powiatowe obchody "Dnia Strażaka". W uroczystości udział wzięli: Zastępca Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, przedstawiciele służb mundurowych, samorządowcy, przedstawiciele parlamentarzystów, funkcjonariusze PSP i druhowie OSP.

Obchody Dnia Strażaka 2023 r.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia w Dobrocinie

grafika-Wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia w Dobrocinie

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w Dzierżoniowie został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej. Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Dobrocinie.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia w Dobrocinie