Nabór kandydatów do pracy w ramach robót publicznych

grafika-Nabór kandydatów do pracy w ramach robót publicznych

Gmina Dzierżoniów ogłasza nabór kandydatów do pracy w ramach robót publicznych na stanowiska: robotnik gospodarczy - kierowca, robotnik gospodarczy, sprzątaczka biurowa. Po zakończeniu umowy zawartej w ramach robót publicznych istnieje możliwość dalszego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Nabór kandydatów do pracy w ramach robót publicznych

Nowa strategia rozwoju dla LGD Ślężanie

grafika-Nowa strategia rozwoju dla LGD Ślężanie

Trwają prace nad przygotowaniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru LGD Ślężanie na lata 2023-2027. Mieszkańcy gmin stowarzyszonych w Lokalnej Grupie Działania mieli możliwość wypowiedzenia się na temat proponowanych obszarów wsparcia i przeznaczenia środków, które będą skierowane na rozwój tego obszaru.

Nowa strategia rozwoju dla LGD Ślężanie

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

grafika-Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w Dzierżoniowie została wywieszona od 17.02.2023 r. informacja o sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego działki nr 162/27 położonej w Jodłowniku.

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku