2023-01-27

Informacja z przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami gminy Dzierżoniów

grafika-Informacja z przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami gminy Dzierżoniów

W dniach od 10 stycznia do 20 stycznia 2023 r. na podstawie Zarządzenia Nr 504/108/22 Wójta Gminy Dzierżoniów z dnia 30 grudnia 2022 r. w sprawie: przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami miejscowości: Byszów, Dobrocinek, Jodłownik, Józefówek, Kietlice, Kołaczów, Marianówek, Myśliszów i Wiatraczyn w przedmiocie zmiany rodzaju miejscowości oraz z mieszkańcami miejscowości Dębowa Góra w przedmiocie zniesienia urzędowej nazwy miejscowości, przeprowadzono konsultacje z mieszkańcami miejscowości.

Informacja z przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami gminy Dzierżoniów
2023-01-27

Uwaga! Zamknięta droga Kietlice - Ostroszowice

Ze względu na intensywne opady śniegu oraz marznącego deszczu na odcinku drogi powiatowej 3004D Kietlice-Ostroszowice dochodzi do łamania się gałęzi drzew przydrożnych pod ciężarem śniegu i lodu. W związku z powyższym droga na tym odcinku w dniu 27.01.2023r. od godz. 14:30 zostanie zamknięta do odwołania.