Podsumowanie spotkania w Piławie Dolnej

grafika-Podsumowanie spotkania w Piławie Dolnej

W związku z udziałem Gminy Dzierżoniów w projekcie "Nasza przestrzeń. Konsultacje społeczne dokumentów planistycznych na wsi i w małych miastach" przy wsparciu Fundacji Wspomagania Wsi, została przeprowadzona ankieta (dostępna od 26.10.2022r. do 10.11.2022r. na stronie Urzędu Gminy Dzierżoniów) dotycząca zagospodarowania terenu wokół Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Piławie Dolnej.

Podsumowanie spotkania w Piławie Dolnej

Dostępny samorząd - granty

grafika-Dostępny samorząd - granty

Gmina Dzierżoniów realizuje przedsięwzięcie grantowe "Poprawa dostępności usług publicznych świadczonych przez Gminę Dzierżoniów oraz jej jednostki organizacyjne" finansowane w ramach projektu "Dostępny samorząd - granty" realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Dostępny samorząd - granty

Lekcje online

grafika-Lekcje online

W ramach projektu "Historia inspiracją współpracy na polsko-czeskim pograniczu" 8 grudnia odbyły się lekcje historii w formie online.

Lekcje online