2022-09-02

Nasze wieńce ponownie najpiękniejsze w powiecie!

grafika-Nasze wieńce ponownie najpiękniejsze w powiecie!

W tegorocznym konkursie na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Powiatu Dzierżoniowskiego został wytypowany wieniec sołectwa Tuszyn. Sołectwo wraz z wieńcem będzie reprezentowało powiat 11 września w Udaninie na Dożynkach Wojewódzkich. Zwycięzcy otrzymają również nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł.

Nasze wieńce ponownie najpiękniejsze w powiecie!

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

grafika-Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w Dzierżoniowie została wywieszona od 02.09.2022 r. informacja o sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego działki nr 162/25 położonej w Jodłowniku.

Działki budowlane na sprzedaż w Jodłowniku

Kolejna inwestycja na terenie Gminy Dzierżoniów

grafika-Kolejna inwestycja na terenie Gminy Dzierżoniów

W dniu 1 września 2022 roku zostały podpisane umowy z firmą FUCH Roman Godek na wykonanie robót budowlanych i instalatorskich związanych z termomodernizacją dwóch obiektów użyteczności publicznej: Szkoły Podstawowej w Tuszynie oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej.

Kolejna inwestycja na terenie Gminy Dzierżoniów