Policja poszukuje kandydatów do służby

grafika-Policja poszukuje kandydatów do służby

Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie poszukuje osób chętnych do służby w policji. Gwarantuje stałe warunki pracy oraz możliwość awansu i rozwoju zawodowego, a także pełne zabezpieczenie socjalne.

Policja poszukuje kandydatów do służby

Budowa kanalizacji w Piławie Dolnej - zapraszamy mieszkańców na spotkanie

Gmina Dzierżoniów zaprasza mieszkańców Piławy Dolnej od ul. Głównej 28 (przy obecnie budowanych kolektorach) w kierunku Piławy Górnej na zebranie w sprawie budowy kanalizacji sanitarnej na terenie miejscowości. Spotkanie odbędzie się w środę 3 sierpnia 2022 r. o 17:00 w sali wiejskiej przy ul. Głównej 28 w Piławie Dolnej. Prosimy o obecność.

Dofinansowanie do rozbudowy sieci wodno-kanalizacyjnej

grafika-Dofinansowanie do rozbudowy sieci wodno-kanalizacyjnej

Gmina Dzierżoniów otrzymała dofinansowanie w wysokości 2 655 073 zł w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz w zakresie działania 7 (M07) "Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich".

Dofinansowanie do rozbudowy sieci wodno-kanalizacyjnej