Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

grafika-Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom, opiekunom oraz pracownikom placówek oświatowych. Życzymy Wam zdrowia, wiele energii i poczucia dobrze pełnionej misji.

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Październikowa narada sołtysów

grafika-Październikowa narada sołtysów

Sołtysi z naszej gminy zebrali się 12 października w Urzędzie Gminy Dzierżoniów na comiesięcznej naradzie. Głównym tematem spotkania była modernizacja przepustów pod drogami gminnymi.

Październikowa narada sołtysów

Nagrody dla wyróżniających się nauczycieli

grafika-Nagrody dla wyróżniających się nauczycieli

Jak co roku wyróżniający się nauczyciele z gminnych placówek oświatowych otrzymali nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów. Okazją do przyznania wyróżnień był Dzień Edukacji Narodowej.

Nagrody dla wyróżniających się nauczycieli

Pasowanie na ucznia w gminnych szkołach

grafika-Pasowanie na ucznia w gminnych szkołach

W gminnych szkołach 14 października odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. Ślubowanie złożyli podopieczni placówek z Mościska, Ostroszowic i Piławy Dolnej.

Pasowanie na ucznia w gminnych szkołach