O inwestycjach na sesji Rady Gminy

grafika-O inwestycjach na sesji Rady Gminy

Inwestycje prowadzone przez gminę - stan ich zaawansowania, efektywność i wykorzystanie środków zewnętrznych były głównym tematem powakacyjnej sesji Rady Gminy Dzierżoniów. Posiedzenie odbyło się w czwartek 26 sierpnia.

O inwestycjach na sesji Rady Gminy

Spotkanie w magicznej przestrzeni inności

grafika-Spotkanie w magicznej przestrzeni inności

"Difference" ("Inność") to polsko-słowacko-rumuński projekt teatralno-taneczny odbywający się w Ośrodku Kultury i Sportu "Wyspa Koni" w Ostroszowicach. To przedsięwzięcie artystyczne mające na celu ukazanie wszelkiej odmienności jako pięknej, wypływającej z głębi indywidualności.

Spotkanie w magicznej przestrzeni inności
2021-08-27

W niedzielę Dożynki Gminy Dzierżoniów. Uwaga na utrudnienia na drodze w Jodłowniku

W niedzielę 29 sierpnia w Jodłowniku odbędą się Dożynki Gminy Dzierżoniów. Około 14:15 spod Domku Myśliwskiego w stronę boiska ruszy korowód dożynkowy. W tym czasie (do około 14:45) na odcinku drogi wojewódzkiej nr 384 mogą wystąpić utrudnienia. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.