Zapraszamy na "Letnie wędrowanie" w Sobótce

grafika-Zapraszamy na "Letnie wędrowanie" w Sobótce

Stowarzyszenie "Niemcza Zielona" zaprasza na międzypokoleniowy spektakl słowno-muzyczny "Letnie Wędrowanie", który odbędzie się 7 sierpnia w Sobótce na polanie koło schroniska Wierzyca.

Zapraszamy na "Letnie wędrowanie" w Sobótce

Działka niezabudowana w Ostroszowicach na sprzedaż

grafika-Działka niezabudowana w Ostroszowicach na sprzedaż

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 zostało wywieszone ogłoszenie o sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego działki niezabudowanej nr 665/4 położonej w Ostroszowicach.

Działka niezabudowana w Ostroszowicach na sprzedaż

"Między Ślężą a Sową" - umowa na realizację projektu podpisana

grafika-"Między Ślężą a Sową" - umowa na realizację projektu podpisana

56 128 zł - to kwota, jaką gmina Dzierżoniów pozyskała ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na realizację projektu pn. "Między Ślężą a Sową - wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie rozwoju obszarów wiejskich w oparciu o walory turystyczne regionu". Dotacje przyznane w ramach konkursu trafią do 9 podmiotów z naszego województwa.

"Między Ślężą a Sową" - umowa na realizację projektu podpisana