2021-06-30

Dofinansowanie na konserwację rowów melioracyjnych

grafika-Dofinansowanie na konserwację rowów melioracyjnych

Gmina Dzierżoniów otrzymała dofinansowanie z budżetu Województwa Dolnośląskiego w wysokości 32 000 zł na bieżące utrzymanie urządzeń melioracji wodnych, będących własnością gminy. Całkowity koszt zadania pn. "Konserwacja rowów melioracyjnych na terenie gminy Dzierżoniów w 2021 r." wyniesie 64 897,22 zł.

Dofinansowanie na konserwację rowów melioracyjnych
2021-06-30

grafika-Nowości w programie "Czyste Powietrze". Od 2022 r. koniec dotacji na piece węglowe

Wycofanie dotacji na kotły węglowe, zwiększenie progów dochodowych uprawniających do podwyższonego poziomu dofinansowania oraz poszerzenie listy kosztów kwalifikowanych o kotły na pellet o podwyższonym standardzie - to trzy nowości w programie "Czyste Powietrze", które zaczną obowiązywać już od 1 lipca 2021 r.