2020-11-02

Respirator od WiK-u dla dzierżoniowskiego szpitala

grafika-Respirator od WiK-u dla dzierżoniowskiego szpitala

Na wniosek prezesa Andrzeja Bronowickiego i Rady Nadzorczej spółka Wodociągi i Kanalizacja przekaże na rzecz Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie kwotę 70 tys. zł. Za te pieniądze kupiony zostanie dodatkowy respirator.

Respirator od WiK-u dla dzierżoniowskiego szpitala
2020-11-02

grafika-Zapraszamy do dyskusji - możesz mieć swój udział w ochronie zdrowia i środowiska

Nasza gmina rozpoczęła prace nad Społecznym Planem Sprawiedliwej Transformacji Subregionu Wałbrzyskiego - #Dekarbonizacja2030 - na lata 2021-2027. W Planie zawarte będą projekty, które zrealizujemy wykorzystując środki Unii Europejskiej zawarte w Funduszu Sprawiedliwej Transformacji. To środki, które służyć będą łagodzeniu skutków odejścia od węgla i pomogą w stworzeniu czystej i przyjaznej dla środowiska nowoczesnej gospodarki.