2020-07-22

Środki na zakup pomocy dydaktycznych dla szkoły w Tuszynie

grafika-Środki na zakup pomocy dydaktycznych dla szkoły w Tuszynie

Na wniosek gminy Dzierżoniów ponad 63 tys. zł ze środków rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej trafi do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie. Kwota ta zostanie przeznaczona na zakup pomocy dydaktycznych niezbędnych do nauki przedmiotów przyrodniczych.

Środki na zakup pomocy dydaktycznych dla szkoły w Tuszynie
2020-07-22

Na rowerze przez gminę Dzierżoniów

grafika-Na rowerze przez gminę Dzierżoniów

Gmina Dzierżoniów to podgórska okolica, która rozciąga się od malowniczych Gór Sowich, poprzez pełne przyrodniczych skarbów Wzgórza Kiełczyńskie, aż po tajemniczy Masyw Ślęży. Nasze tereny są wyjątkowo atrakcyjne dla rowerzystów - dlatego ruszamy z nowym cyklem: "Na rowerze przez gminę Dzierżoniów". Przygotowaliśmy dla Państwa trasę rowerową, która pozwoli nie tylko aktywnie spędzić jeden z weekendowych dni, ale i dowiedzieć się kilku ciekawostek o naszym regionie.

Na rowerze przez gminę Dzierżoniów