2020-06-04

grafika-Kolejne środki na rozbudowę infrastruktury turystycznej, realizację wydarzeń i opracowanie publikacji

Stowarzyszenie "Ślężanie - Lokalna Grupa Działania" ogłosiło kolejne nabory wniosków o powierzenie grantów w zakresie: rozbudowy i poprawy standardu infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na obszarze LSR, realizacji wydarzeń edukacyjnych, kulturalnych, rekreacyjnych i artystycznych dla mieszkańców obszaru LSR oraz opracowania publikacji i materiałów informacyjno-promocyjnych dotyczących zasobów obszaru.

2020-06-04

Remont drogi w Piławie Dolnej

grafika-Remont drogi w Piławie Dolnej

W Piławie Dolnej w obrębie ulic Słonecznej i Polnej prowadzone są obecnie prace ziemne. Inwestycja realizowana jest dzięki wsparciu z budżetu Województwa Dolnośląskiego (poza wsparciem unijnym). Koszt dofinansowania wyniesie 418 086,47 zł.

Remont drogi w Piławie Dolnej