2020-03-23

Setne urodziny mieszkanki Owiesna

grafika-Setne urodziny mieszkanki Owiesna

Mieszkanka Owiesna Stefania Noga obchodziła w niedzielę 22 marca swoje setne urodziny. Życzenia i gratulacje złożone przez Wójta Gminy Dzierżoniów Marka Chmielewskiego oraz listy Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego i Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego zostały wysłane do Pani Stefanii drogą pocztową.

My również serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych długich lat życia w dobrym zdrowiu.

Setne urodziny mieszkanki Owiesna
2020-03-23

Kolejne dotacje dla organizacji pozarządowych

Wójt Gminy Dzierżoniów ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie "Działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych" oraz "Działalności na rzecz osób niepełnosprawnych". Szczegóły w zakładce Współpraca z organizacjami pozarządowymi 2020.