Zajęcia na orliku odwołane

Z przykrością informujemy, że od dzisiaj do 25 marca 2020 r. wszystkie zajęcia na orliku zostają zawieszone.

Policja: nowe numery telefonów

grafika-Policja: nowe numery telefonów

W związku z pracami prowadzonymi przez Komendę Główną Policji polegającymi na modernizacji systemu resortowej łączności telefonicznej, zmienia się sposób wybierania numerów telefonów służb podległych MSWiA. Zmianie nie ulegają jednak numery alarmowe 112 i 997 obsługiwane przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Więcej informacji w komunikacie policji.

Policja: nowe numery telefonów

Czyste Powietrze - konsultacje tylko drogą elektroniczną

grafika-Czyste Powietrze - konsultacje tylko drogą elektroniczną

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska informuje o odwołaniu spotkań mobilnych w marcu. Nastąpi też zmiana w funkcjonowaniu punktu konsultacyjnego: konsultacje będą udzielane wyłącznie telefonicznie i drogą mailową.

Czyste Powietrze - konsultacje tylko drogą elektroniczną

Praca urzędu i gminnych jednostek organizacyjnych

grafika-Praca urzędu i gminnych jednostek organizacyjnych

Sytuacja związana z koronawirusem wciąż dynamicznie się zmienia. Jak na tę chwilę nie przewidujemy jednak zmian w pracach Urzędu Gminy Dzierżoniów oraz gminnych jednostek organizacyjnych (ZGK i OPS). Instytucje te pozostaną otwarte w dotychczasowych godzinach.

Praca urzędu i gminnych jednostek organizacyjnych

Zakaz organizacji imprez artystycznych i rozrywkowych

grafika-Zakaz organizacji imprez artystycznych i rozrywkowych

Informujemy, że Wojewoda Dolnośląski wydał Rozporządzenie Nr 8 z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie zawieszenia organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych, opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego, poz. 1958