Ogłoszenie ZGK Gminy Dzierżoniów

grafika-Ogłoszenie ZGK Gminy Dzierżoniów

Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Dzierżoniów informuje, że zgodnie z decyzją nr WR.RET.070.54.2019.JW Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu z dniem 30.08.2019 r. ulegają zmianie stawki opłat za usługi prowadzone przez ZGK Gminy Dzierżoniów.

Ogłoszenie ZGK Gminy Dzierżoniów

Weekend z dożynkami i bukowińskim folklorem

grafika-Weekend z dożynkami i bukowińskim folklorem

Miniony weekend upłynął nam przy dźwiękach energetycznego bukowińskiego folkloru. W sobotę w dzierżoniowskim Rynku w ramach XXX edycji Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego "Bukowińskie Spotkania" zaprezentowały się zespoły z Polski, Rumunii, Ukrainy i Węgier. W niedzielę przenieśliśmy się do Dobrocina, aby wspólnie świętować Dożynki Gminy Dzierżoniów.

Weekend z dożynkami i bukowińskim folklorem

Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy

grafika-Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 oraz w Biuletynie Informacji Publicznej został wywieszony od 26.08.2019 r. wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy, stanowiących własność gminy, położonych w Mościsku, Roztoczniku, Kiełczynie, Książnicy, Owieśnie, Ostroszowicach i Nowiźnie.

Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy