Uwaga kierowcy!

W związku z organizacją Dożynek Gminy Dzierżoniów w niedzielę 25 sierpnia 2019 r. w Dobrocinie, na gminnych drogach transportu rolnego w okolicach boiska wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Wszystkich kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do znaków drogowych. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

Festiwal Kolorów na Gnejsach we Włókach

grafika-Festiwal Kolorów na Gnejsach we Włókach

Z inicjatywy Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów w sobotę 17 sierpnia na Gnejsach we Włókach, podczas trwającego tam pikniku rodzinnego, odbył się "Festiwal Kolorów".

Festiwal Kolorów na Gnejsach we Włókach

Umowa na budowę windy podpisana

grafika-Umowa na budowę windy podpisana

Powiat Dzierżoniowski zawarł z naszą gminą umowę na realizację projektu, w ramach którego w budynku po byłym Gimnazjum Gminnym przy ulicy Ząbkowickiej 70 w Dzierżoniowie zostanie wybudowana winda.

Umowa na budowę windy podpisana