Od 1 lipca nowe deklaracje podatkowe

grafika-Od 1 lipca nowe deklaracje podatkowe

Od 1 lipca 2019 r. organem właściwym dla określania wzorów deklaracji na podatek rolny, leśny i od nieruchomości, a także informacji o gruntach, lasach oraz o nieruchomościach i obiektach budowlanych będzie minister właściwy do spraw finansów publicznych.

Od 1 lipca nowe deklaracje podatkowe

Szkolenie na strzelnicy w Mościsku

grafika-Szkolenie na strzelnicy w Mościsku

Na strzelnicy klubu Barys w Mościsku 15 czerwca odbyło się gruntowne szkolenie z zakresu bezpiecznego treningu z bronią. Uczestniczyło w nim 18 dzieci pod opieką strażaków z OSP Mościsko.

Szkolenie na strzelnicy w Mościsku

Udanych wakacji!

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim uczniom życzymy radosnych wakacji - pełnych słońca i niezapomnianych przygód. Gratulujemy Wam również osiągniętych wyników. Dziękujemy też dyrektorom, nauczycielom i pracownikom szkół. Wszystkim po 10 miesiącach wytężonej pracy należą się chwile wytchnienia i odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

Wójt Gminy Dzierżoniów
Marek Chmielewski