Dzień Sołtysa

Z okazji przypadającego dziś Dnia Sołtysa, wszystkim Sołtysom i Radom Sołeckim składam najserdeczniejsze życzenia - dobrego zdrowia, pozytywnej energii w codziennej pracy, wytrwałości w realizacji swoich planów, a także wielu sukcesów - zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Wójt Gminy Dzierżoniów
Marek Chmielewski

Sołtys Włók wyróżniony

grafika-Sołtys Włók wyróżniony

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak ogłosił dziś podczas uroczystej gali finałowej zwycięzców konkursu "Sołtys Roku 2018". Miło nam poinformować, że wyróżniony w konkursie został sołtys Włók Marcin Pięt!

Sołtys Włók wyróżniony

Nieruchomość w Ostroszowicach do użyczenia

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Dzierżoniów od 11.03.2019 r. została wywieszona informacja o nieruchomości położonej w Ostroszowicach - stanowiącej własność gminy i przeznaczonej do użyczenia.