22 listopada pierwsza sesja nowej Rady Gminy

grafika-22 listopada pierwsza sesja nowej Rady Gminy

Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu, pierwsza sesja nowo wybranej Rady Gminy Dzierżoniów odbędzie się w czwartek 22 listopada 2018 r. o 9:30 w sali narad (pokój nr 217) Urzędu Gminy Dzierżoniów. W trakcie sesji radni oraz Wójt Gminy Dzierżoniów odbiorą zaświadczenie o wyborze i złożą ślubowanie. Zostanie także wybrany przewodniczący Rady i jego zastępca.

22 listopada pierwsza sesja nowej Rady Gminy

Powiatowe obchody 100-lecia niepodległości

grafika-Powiatowe obchody 100-lecia niepodległości

Mieszkańcy wszystkich gmin powiatu dzierżoniowskiego wspólnie świętowali 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Radosna uroczystość odbyła się 11 listopada w Dzierżoniowie.

Powiatowe obchody 100-lecia niepodległości
2018-11-15

Szansa na dofinansowanie dla przedsiębiorców - zapraszamy na szkolenie 23 listopada

Stowarzyszenie "Ślężanie - Lokalna Grupa Działania" zaprasza na bezpłatne szkolenia dla wszystkich zainteresowanych pozyskaniem środków na rozwój oraz podejmowanie działalności gospodarczej. Szkolenia dotyczyć będą przygotowania dokumentacji konkursowej oraz warunków naboru ogłaszanego przez LGD w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Harmonogram szkoleń w załączeniu.

Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy

grafika-Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 od 15.11.2018 r. zostały wywieszone wykazy nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy, stanowiących własność gminy, położonych w Mościsku, Owieśnie, Książnicy, Tuszynie, Nowiźnie i Ostroszowicach.

Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy