2018-09-19

Nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze

grafika-Nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze. Cel Programu: poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza pochodzącej z nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze
2018-09-19

Zdobyła "Dach Europy"

grafika-Zdobyła "Dach Europy"

Mont Blanc, zwany "Dachem Europy", to najwyższy szczyt Alp i przy założeniu granic wyznaczonych przez Międzynarodową Unię Geograficzną, najwyższy szczyt naszego kontynentu. Na początku września zdobyła go Katarzyna Rząca pochodząca z Piławy Dolnej. Jak długo przygotowywała się do wyprawy? Czy podczas wędrówki spotkały ją jakieś trudności? Odpowiedzi na te i inne pytania pani Kasia udzieliła specjalnie dla mieszkańców naszej gminy.

Zdobyła "Dach Europy"