2013-02-26

Marta Bukowska kolejny raz na podium

Marta Bukowska - zawodniczka klubu "Aquarius" Bielawa oraz Kadry Narodowej, w rozegranych w ostatni weekend (23-24.02.2012r.) w Poznaniu otwartych, międzynarodowych zawodach pływania synchronicznego "Synchro Poznań Cup 2013", razem ze swoimi koleżanki z juniorskiej Reprezentacji Polski zajęła 3 miejsce.

To w ostatnim czasie już drugi znaczący sukces mieszkanki naszej gminy na arenie międzynarodowej. Przed Martą w tym roku stoi duże wyzwanie, bowiem już w maju będzie reprezentować nasz kraj w Mistrzostwach Europy.

Marta Bukowska jest stypendystką wójta gminy Dzierżoniów. Serdecznie gratulujemy udanego startu i życzymy jej dalszych sukcesów.

Więcej informacji o odbytych zawodach można znaleźć na stronach stacji telewizyjnej TVN24 oraz stronie internetowej miasta Poznań.

Marta Bukowska kolejny raz na podium