Strona główna

Na sukces nigdy nie jest za późno ...

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2011-10-06

Na sukces nigdy nie jest za późno ...

aktualności Gmina Dzierżoniów

W dniach od 30 września do 2 października w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach odbywały się "Artystyczne Spotkania Seniorów" mające rangę przeglądu. Wzięło w nich udział 40 zespołów (370 osób) prezentujących różne style muzyczne, począwszy od muzyki i śpiewu ludowego aż po śpiew chóralny.

Zespoły rozpoczęły spotkania kolorowym korowodem ulicami miasta i wspólnie odtańczonym polonezem na deptaku w centralnej części miasta. Wśród tej czterdziestki znalazły się w tym roku i 3 nasze gminne zespoły: "CORD" i "CON MOTO" z Piławy Dolnej oraz "MACIEJE" z Ostroszowic.

Poziom artystyczny spotkań był bardzo wysoki i naprawdę było co podziwiać. Dlatego też szczególnie miło jest nam poinformować, że recitale, z którymi wystąpiły nasi seniorzy znalazły uznanie w oczach jury przeglądu i licznie zgromadzonej i wymagającej publiczności. I tak "MACIEJE" otrzymały podziękowania, które są dla nich powodem do dumy, biorąc pod uwagę, że był to ich powrót na "wielką scenę", "CORD" przywiózł do Piławy wyróżnienie, tym cenniejsze, że konkurencja była naprawdę ogromna. Zespół "CON MOTO" pod kierunkiem pana Kazimierza Krawczyka, wspaniałym i pełnym ekspresji, dynamiki, kunsztu muzycznego i wokalnego występem, zajął III miejsce w klasyfikacji podsumowującej przegląd.

Wszystkim zespołom gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Na sukces nigdy nie jest za późno Na sukces nigdy nie jest za późno Na sukces nigdy nie jest za późno Na sukces nigdy nie jest za późno Na sukces nigdy nie jest za późno Na sukces nigdy nie jest za późno
powrót do poprzedniej strony