Srebro dla dziewcząt z Gimnazjum Gminnego

2011-05-17

Srebro dla dziewcząt z Gimnazjum Gminnego

Dnia 11 maja 2011 r., w Gimnazjum nr 1 w Dzierżoniowie, na "Orliku", odbyły się Międzyszkolne Zawody w Piłce Nożnej dziewcząt.

Dziewczęta z Gimnazjum Gminnego w składzie: Jadwiga Dąbrowska (kapitan), Aleksandra Skorupa (bramkarz), Natalia Cozmincuc, Klaudia Jarosz, Magdalena Pastuch, Paulina Żygadło, Adrianna Polejańczyk (rezerwa) wywalczyły 2 miejsce. Brawo!!!

Warunki gry były trudne. Słońce i wysoka temperatura dawały się we znaki. Było zmęczenie i momenty kryzysowe , ale dziewczęta dzielnie walczyły i zakwalifikowały się do powiatowych rozgrywek szkół gimnazjalnych. Opiekunem drużyny dziewcząt jest Mariola Tersa - nauczyciel wychowania fizycznego.

W tym roku szkolnym organizację zawodów powiatowych powierzono Gimnazjum Gminnemu w Dzierżoniowie. Impreza odbędzie się 19 maja 2011r., o godz.9:00, na "Orliku" w Piławie Dolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym. Trzymamy kciuki za nasze dziewczęta. Wszystkim drużynom życzymy powodzenia.

Opracowała : Mariola Tersa

Srebro dla dziewcząt z Gimnazjum GminnegoSrebro dla dziewcząt z Gimnazjum GminnegoSrebro dla dziewcząt z Gimnazjum Gminnego