2011-04-29

"Rzucanka Siatkarska" w Mościsku

W czwartek 19 kwietnia 2011r. w ZSzP w Mościsku odbył się już po raz trzeci Wielkanocny Turniej w "RZUCANKĘ SIATKARSKĄ".

Celem organizacji zawodów była popularyzacja mini piłki siatkowej, integracja uczniów klasy III i klas IV, V, VI oraz propagowanie zasady "czystej gry". Jako pierwsi do rywalizacji sportowej przystąpili uczniowie klas IV-VI.

W kategorii dziewcząt wzięły udział 2 drużyny: "WIELKANOCNE ZAJĄCZKI" i "KURCZAKI", a w kategorii chłopców 3 drużyny: "STUKNIĘTE JAJKA", "WYSTRZAŁOWE KURCZAKI" i "WIELKANOCNE FBIDZI".

W kategorii dziewcząt odbył się jeden mecz, który zakończył się zdecydowanym zwycięstwem 3 - 0 dla "KURCZAKÓW", które tym samym zajęły I miejsce.

W kategorii chłopców odbyły się 3 mecze.

Ostatecznie:
  1. miejsce zajęły "WIELKANOCNE FBIDZI" (2pkt)
  2. miejsce zajęły "STUKNIETE JAJKA" (1pkt)
  3. miejsce zajęły "WYSTRZAŁOWE KURCZAKI" (0pkt)

Następnie do rywalizacji sportowej przystąpili uczniowie klasy III. Udział zgłosiło 5 drużyn mieszanych: "KOLOROWE PALMY", "ZABÓJCZE KURCZAKI", "ZABÓJCZE KRÓLIKI", "WIELKANOCNA EKIPA" i "WESOŁE ZAJĄCZKI". Rozgrywki przebiegały systemem "każdy z każdym", w sumie odbyło się 10 meczy.

Ostatecznie:
  1. miejsce zajęły "ZABÓJCZE KRÓLIKI" (4pkt)
  2. miejsce zajęły "KOLOROWE PALMY" (3pkt)
  3. miejsce zajęły "WESOŁE ZAJĄCZKI" (2pkt)
  4. miejsce zajęły "WIELKANOCNA EKIPA" (1pkt)
  5. miejsce zajęły "ZABÓJCZE KURCZAKI" (0pkt)

Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek, drużyny pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczestnikom turnieju SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za udział w zawodach i ZAPRASZAM za rok.

Rzucanka Siatkarska w MościskuRzucanka Siatkarska w MościskuRzucanka Siatkarska w MościskuRzucanka Siatkarska w Mościsku