Strona główna

Gimnazjum Gminne to świetny adres dla szóstoklasisty !!!

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2011-04-15

Gimnazjum Gminne to świetny adres dla szóstoklasisty !!!

aktualności Gmina Dzierżoniów

Rodzice chcą dla swoich dzieci przyjaznej, ale wymagającej szkoły. Każdy uczeń chce trafić do szkoły, w której będzie czuł się dobrze. Dobrze? Co to znaczy?

Przecież nie ma takiej, w której nie trzeba się uczyć. Szkoła bowiem to uczniowie i nauczyciele. Bez nich najpiękniejszy budynek nigdy nie nabierze życia. Oczywiście życia szkolnego. Tam, gdzie są uczniowie i pedagodzy, jest właśnie szkolne życie. Nie tylko nauka, lecz także rozrywka, przyjaźń, pierwsze uczucia.

  • Gimnazjum Gminne im.ks. Jana Melca w Dzierżoniowie to właśnie taka szkoła, której szukacie! Nieduża, wszyscy się znają i lubią. Pierwsze klasy są od razu traktowane jak "swoi" - bez strachu i ścigania "kotów". BO TEGO NIE ZNOSIMY!
  • Nie chcemy też, tak dziś niedobrego, "wyścigu szczurów"! Każdy nasz uczeń ma szansę na znalezienie swojego obszaru zdolności. Nasi uczniowie nie szukają pomocy z powodu depresji i stresu. Pomoc w każdej chwili mają od nauczycieli.
  • Nauczyciele mają świetny kontakt z uczniami- wiemy o nich dużo, pomagamy w wielu nietypowych sprawach, bo MAJĄ DO NAS ZAUFANIE.
  • Sporo zajęć pozalekcyjnych, prowadzenie ciekawych projektów, rozrywka i kultura pozwalają gimnazjalistom z Gimnazjum Gminnego zaistnieć dalej jako sympatyczni i kulturalni uczniowie szkół ponadgimnazjalnych ( docierają do nas właśnie takie opinie!).
  • Gimnazjum Gminne to najbezpieczniejsza szkoła. ZĄBKOWICKA 70 to świetny adres, bo siedziba Policji skutecznie odstrasza niechcianych gości.
  • Bardzo ładna wewnątrz, dobrze wyposażona (również w środki multimedialne - komputery, laptopy z projektorami multimedialnymi, tablicę interaktywną ...).
  • Duże tereny zielone wokół szkoły pozwalają nie trzymać uczniów w zamknięciu, lecz korzystać ze świeżego powietrza, grać w piłkę( nowe boisko do "nogi").
  • Dyżury, dyżury, dyżury - nasi gimnazjaliści są naprawdę wszędzie bezpieczni.
  • Znamy losy absolwentów Gimnazjum Gminnego i wiemy, że świetnie dają sobie radę w innych szkołach. I lubią nas, bo ciągle wracają po radę, pomoc, uśmiech. Tego nie zobaczycie w innych gimnazjach!
  • Stały telefoniczny kontakt z rodzicami sprawia, że nie ma spraw spornych.

Przyślijcie swoje dziecko do nas. Zadbamy o nie, jak Wy. Nie ma dla nas żadnych trudności, ze wszystkimi sobie radzimy. Gimnazjum Gminne im.ks. Jana Melca, Dzierżoniów, ul.Ząbkowicka 70

Gimnazjum Gminne to świetny adres dla szóstoklasisty !!!Gimnazjum Gminne to świetny adres dla szóstoklasisty !!!Gimnazjum Gminne to świetny adres dla szóstoklasisty !!!
powrót do poprzedniej strony