Spotkanie opłatkowe w Piławie Dolnej

2011-01-24

Spotkanie opłatkowe w Piławie Dolnej

9 stycznia br. odbyło się spotkanie opłatkowe dla seniorów. Tradycyjnie już, zgromadzeni w sali wiejskiej goście rozpoczęli wieczór od wspólnej modlitwy. Po smacznym obiedzie przygotowanym dla blisko 90 osób, rozległy się dźwięki muzyki i popłynęły strofy najpiękniejszych polskich kolęd.

Wspólnie z seniorami kolędowali tego wieczora m.in. Ks. Proboszcz Edward Rostkowski, wójt Marek Chmielewski, kierownik GOPS p. Elzbieta Rudnicka, p. Adam Jan Mak, p. Ludwik Skokuń, dyrektor Gimnazjum Gminnego p. Jolanta Stawarz i p. Zbigniew Basisty.

Kolorytu i wyrazu dodawały głosy członków Młodzieżowego Zespołu "Wenus" z Gimnazjum Gminnego oraz Zespołu Kameralnego "Con Moto" z Piławy Dolnej. Wieczór zakończyły tańce przy akompaniamencie zespołu muzycznego w składzie: Ireneusz Nawrocki - akordeon, Henryk Nowicki - organy elektryczne, Ryszard Bagiński - gitara. Ten miły wieczór na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich biorących w nim udział, ciepłych, spędzonych w miłym towarzystwie chwil, nigdy za wiele.

Spotkanie opłatkowe w Piławie DolnejSpotkanie opłatkowe w Piławie DolnejSpotkanie opłatkowe w Piławie Dolnej