2007-05-09

Konkurs"Moja Wieś ......."

Konkurs „Moja wieś – tu mieszkam, tu mi się podoba” został rozstrzygnięty!

Celem konkursu ogłoszonego przez nauczycieli historii Gimnazjum Gminnego im. księdza Jana Melca było rozbudzenie zainteresowań uczniów własną miejscowością , jej historią , ciekawymi miejscami i osobliwościami. Uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Dzierżoniów opracowali albumy o swoich miejscowościach ,w których ujęli to, co ich zdaniem jest niepowtarzalne , szczególne i godne pokazania. Jury w składzie: p. Maria Głód, p. Renata Idzik i p. Janusz Głód postanowiło pierwszym miejscem uhonorować uczennicę Dianę Maciejko (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piławie Dolnej), drugie miejsce przyznać uczennicy Dominice Adamskiej ( Szkoła Podstawowa w Tuszynie), a trzecie miejsce – uczennicy Joannie Tokarskiej (Szkoła Podstawowa w Tuszynie). Organizatorzy dziękują nauczycielom, którzy zachęcili uczniów gminnych szkół podstawowych do udziału w konkursie.

Renata Idzik