Wydarzenia sportowe

2015-05-04

Jak ryby w wodzie

grafika-Jak ryby w wodzie

W poniedziałek 27 kwietnia 2015r. na pływalni "AQUARIUS" odbyły się Otwarte Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów oraz Otwarte Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Stoszowice.

Jak ryby w wodzie
2015-04-30

Siatkarski turniej o puchar Wójta Gminy Dzierżoniów

grafika-Siatkarski turniej o puchar Wójta Gminy Dzierżoniów

23 kwietnia 2015 r. w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ostroszowicach odbył się VI Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów. W zawodach wzięły udział reprezentacje czterech szkół podstawowych z terenu naszej gminy.

Siatkarski turniej o puchar Wójta Gminy Dzierżoniów
2015-04-10

Następcy Bońka i Lewandowskiego

grafika-Następcy Bońka i Lewandowskiego

W piątek 27.03.2015r. w hali OSiR w Dzierżoniowie odbył się II Powiatowy Turniej Przedszkolaków zorganizowany przez Akademię Piłkarską Dzierżoniów.

Następcy Bońka i Lewandowskiego
2015-04-02

Finał powiatowy w szachach drużynowych

grafika-Finał powiatowy w szachach drużynowych

24 marca 2015r. w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ostroszowicach odbył się finał powiatowy w szachach drużynowych z udziałem czterech szkół z powiatu dzierżoniowskiego. Dwie najlepsze szkoły będą reprezentować powiat w finale strefy wałbrzyskiej w Ścinawce Średniej.

Finał powiatowy w szachach drużynowych
2015-04-01

1 Dzień Wiosny z marketem Kaufland

grafika-1 Dzień Wiosny z marketem Kaufland

20 marca 2015r. w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej odbyła się impreza sportowo-artystyczna pod hasłem "1 Dzień Wiosny z marketem Kaufland". Impreza obejmowała wyścigi rzędów klas młodszych, turniej unihokeja o "Puchar Wiosny" klas starszych oraz warsztaty artystyczne połączone z wystawą prac dotyczących patrona uroczystości.

1 Dzień Wiosny z marketem Kaufland
2015-02-24

Halowy Turniej Samorządowców

grafika-Halowy Turniej Samorządowców

W dniu 21 lutego 2015 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej odbył się HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SAMORZĄDOWCÓW I PRACOWNIKÓW URZĘDÓW o puchar Starosty Dzierżoniowskiego.

Halowy Turniej Samorządowców
2015-02-17

Finał powiatowy dla Piławy Dolnej

grafika-Finał powiatowy dla Piławy Dolnej

12 lutego 2015 roku w Szkole Podstawowej im. J.Korczaka w Olesznej odbył się finał powiatowy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Do finału powiatowego awansowały dwa najlepsze zespoły z eliminacji. Stawką zawodów był awans do finału strefy wałbrzyskiej, który odbędzie się 24-25 lutego w Krosnowicach.

Finał powiatowy dla Piławy Dolnej
2015-02-11

Kolejny sukces młodych sportowców z Piławy Dolnej

grafika-Kolejny sukces młodych sportowców z Piławy Dolnej

6 lutego 2015r. w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej odbyły się eliminacje powiatowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej koordynowanych przez Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" we Wrocławiu.

Kolejny sukces młodych sportowców z Piławy Dolnej
2015-01-29

Srebro i wyróżnienie dla Gimnazjum Gminnego!

grafika-Srebro i wyróżnienie dla Gimnazjum Gminnego!

16 stycznia 2015r. już po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w turnieju siatkarskim - V Noworocznym Międzypowiatowym Turnieju Piłki Siatkowej w Zespole Szkół Publicznych w Grodziszczu.

Srebro i wyróżnienie dla Gimnazjum Gminnego!
2014-12-18

Mikołajkowe zmagania uczniów z gminy Dzierżoniów

grafika-Mikołajkowe zmagania uczniów z gminy Dzierżoniów

5 grudnia uczniowie z gminnych placówek oświatowych wzięli udział w kolejnych sportowych zmaganiach - Międzypowiatowym Turnieju Unihokeja oraz Mistrzostwach Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ostroszowicach w kręglach.

Mikołajkowe zmagania uczniów z gminy Dzierżoniów
2014-10-17

Sportowe zmagania uczniów z gminy Dzierżoniów

grafika-Sportowe zmagania uczniów z gminy Dzierżoniów

7 i 10 października uczniowie z gminnych placówek oświatowych wzięli udział w kolejnych sportowych zmaganiach - turnieju piłki nożnej oraz finale strefy wałbrzyskiej w unihokeju. Duży sukces odnieśli zwłaszcza młodzi unihokeiści z ZSP Ostroszowice - zawodnikom do awansu do finału wojewódzkiego zabrakło tylko jednej bramki.

Sportowe zmagania uczniów z gminy Dzierżoniów
2014-10-13

"Słoneczna Przystań" już otwarta

grafika-"Słoneczna Przystań" już otwarta

W piątek 10 października w Jędrzejowicach odbyło się uroczyste otwarcie innowacyjnego skweru dla rowerzystów "Słoneczna Przystań". Inicjatywa powstała dzięki zaangażowaniu i współpracy mieszkańców oraz studentów z Klubu Innowatora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

"Słoneczna Przystań" już otwarta
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1