Mieszkanki gminy w reprezentacji Polski na Kolarskie Mistrzostwa Europy

Wydarzenia sportowe

2019-08-08

Mieszkanki gminy w reprezentacji Polski na Kolarskie Mistrzostwa Europy

Dzisiaj w holenderskim Alkmaar rozpoczynają się Kolarskie Szosowe Mistrzostwa Europy. W reprezentacji Polski zobaczymy dwie zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów: Małgorzatę Dąbrowską oraz Dorotę Przęzak, mieszkanki gminy Dzierżoniów.

Małgorzata jutro weźmie udział w wyścigu juniorek ze startu wspólnego na dystansie 69 km. Dorota wystąpi w sobotę w wyścigu Elity Kobiet ze startu wspólnego na dystansie 115,5 km.

Sobotni wyścig Elity Kobiet będzie transmitowany w kanałach telewizyjnych Eurosport 2 (od godz.14:30) oraz TVP Sport (od godz.13:40). Małgorzata Dąbrowska i Dorota Przęzak są stypendystkami sportowymi Wójta Gminy Dzierżoniów.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zawodniczkom oraz całej reprezentacji Polski.

Mieszkanki gminy w reprezentacji Polski na Kolarskie Mistrzostwa EuropyMieszkanki gminy w reprezentacji Polski na Kolarskie Mistrzostwa Europy