Gmina Dzierżoniów

2017-09-21

Zakończono modernizację remizy OSP Tuszyn

grafika-Zakończono modernizację remizy OSP Tuszyn

Od kilku lat mieszkańcy Tuszyna przeznaczają część środków Funduszu Sołeckiego na modernizację remizy Ochotniczej Straży Pożarnej. W tym roku zakończono ostatni etap prac.

Zakończono modernizację remizy OSP Tuszyn
2017-09-18

Za nami finałowy wyścig Pucharu Strefy MTB Sudety

grafika-Za nami finałowy wyścig Pucharu Strefy MTB Sudety

Niemal 200 pasjonatów kolarstwa górskiego zmierzyło się w sobotę w Jodłowniku w finałowym wyścigu w ramach Pucharu Strefy MTB Sudety 2017. "Grand Prix Jodłownika" było ostatnim etapem i jednocześnie podsumowaniem całej tegorocznej serii wyścigów.

Za nami finałowy wyścig Pucharu Strefy MTB Sudety
2017-09-15

Nieruchomości w Byszowie na sprzedaż

grafika-Nieruchomości w Byszowie na sprzedaż

Gmina Dzierżoniów ma na sprzedaż atrakcyjne działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową położone w Byszowie, obręb Roztocznik. Przetarg odbędzie się 19.10.2017 r.

Nieruchomości w Byszowie na sprzedaż
2017-09-15

20 września brak wody na terenie niektórych miejscowości

Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Dzierżoniowie informuje, że w środę 20 września 2017 r. w godzinach 8:00-16:00 zostanie wstrzymana dostawa wody dla mieszkańców Włók, Tuszyna, Kiełczyna, Jędrzejowic oraz Książnicy. W tym czasie woda będzie dostarczana beczkowozem.

2017-09-14

Uciechów - Wioska Dobrego Humoru

grafika-Uciechów - Wioska Dobrego Humoru

Mieszkańcy Uciechowa rozpoczęli realizację oferty wioski tematycznej. Jednym z najważniejszych elementów "Wioski Dobrego Humoru" jest gra terenowa pn. "Radosny Quest w Uciechowie".

Uciechów - Wioska Dobrego Humoru
2017-09-13

Szansa na dofinansowanie dla przedsiębiorców

grafika-Szansa na dofinansowanie dla przedsiębiorców

Stowarzyszenie "Ślężanie - Lokalna Grupa Działania" działające na terenie gmin: Dzierżoniów, Jordanów Śląski, Łagiewniki, Marcinowice, Mietków, Niemcza, Piława Górna i Sobótka ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy finansowej na rozwój oraz podejmowanie działalności gospodarczej.

Szansa na dofinansowanie dla przedsiębiorców
2017-09-12

Finał Pucharu Strefy MTB Sudety już w sobotę!

grafika-Finał Pucharu Strefy MTB Sudety już w sobotę!

Wszystkich pasjonatów kolarstwa górskiego zapraszamy na finałowy wyścig w ramach Pucharu Strefy MTB Sudety 2017. Zawody odbędą się już w najbliższą sobotę 16 września w Jodłowniku.

Finał Pucharu Strefy MTB Sudety już w sobotę!
2017-09-11

Szkolenie dla opiekunów osób starszych

grafika-Szkolenie dla opiekunów osób starszych<br />

Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów zaprasza mieszkańców naszej gminy na bezpłatne szkolenie dla nieformalnych opiekunów osób starszych, które odbędzie się 6 października 2017 r. w sali Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie, ul. Złota 8.

Szkolenie dla opiekunów osób starszych<br />
2017-09-08

Nieruchomości gminne na sprzedaż

grafika-Nieruchomości gminne na sprzedaż

Informujemy, że w siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 został wywieszony wykaz nieruchomości gminnych na sprzedaż, położonych w Mościsku i w Nowiźnie.

Nieruchomości gminne na sprzedaż
2017-09-08

Pobiegnij w Dobrocińskich Przełajach

grafika-Pobiegnij w Dobrocińskich Przełajach

Serdecznie zapraszamy na "Dobrocińskie Przełaje", czyli Otwarte Jesienne Biegi Przełajowe. Zawody odbędą się w czwartek 14 września na boisku w Dobrocinie.

Pobiegnij w Dobrocińskich Przełajach
2017-09-07

Lokale na sprzedaż

grafika-Lokale na sprzedaż

Gmina Dzierżoniów ma na sprzedaż w trybie przetargu lokal mieszkalny położony w Ostroszowicach przy ul. Bielawskiej 79 oraz dwa lokale mieszkalne położone w Piławie Dolnej przy ul. Głównej 38. Przetarg odbędzie się 12.10.2017 r.

Lokale na sprzedaż
2017-09-06

Spotkanie informacyjne dla rzemieślników

grafika-Spotkanie informacyjne dla rzemieślników

Informujemy, że Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu organizuje spotkanie informacyjne pt. "Wsparcie innowacyjności produktowej i procesowej MSP - unowocześnienie / zmiana rozwiązań produkcyjnych i procesowych lub sposobu świadczenia usług stosowanych w rzemiośle", które odbędzie się 13 września 2017 r.

Spotkanie informacyjne dla rzemieślników
2017-09-05

Lokal w Uciechowie na sprzedaż

grafika-Lokal w Uciechowie na sprzedaż

Informujemy, że w siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 została wywieszona informacja o nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż. Lokal mieszkalny położony jest w Uciechowie przy ul. Wrocławskiej 4/1.

Lokal w Uciechowie na sprzedaż
2017-09-05

Dożynki Gminy Dzierżoniów w Mościsku

grafika-Dożynki Gminy Dzierżoniów w Mościsku

Gospodarzem tegorocznych Dożynek Gminy Dzierżoniów było Mościsko. I już po raz kolejny mieszkańcy naszej gminy pokazali, że nawet najbardziej kapryśna pogoda im niestraszna.

Dożynki Gminy Dzierżoniów w Mościsku
2017-09-01

Działka w Owieśnie na sprzedaż

grafika-Działka w Owieśnie na sprzedaż

Wójt Gminy Dzierżoniów informuje, że posiada do sprzedaży działkę nr 333/3 o pow. 737 m2 położoną w Owieśnie.

Działka w Owieśnie na sprzedaż