Nieruchomości lokalowe na sprzedaż

grafika-Nieruchomości lokalowe na sprzedaż

Wójt Gminy Dzierżoniów informuje, że w siedzibie Urzędu Gminy, ul. Piastowska 1 został wywieszony wykaz lokali mieszkalnych położonych w Piławie Dolnej, przy ul. Głównej 38 przeznaczonych do sprzedaży.

Nieruchomości lokalowe na sprzedaż

Priorytetowy plan pracy dzielnicowego

grafika-Priorytetowy plan pracy dzielnicowego

Walka z dewastacją mienia, zakłócaniem porządku, zaśmiecaniem i wykroczeniami w ruchu drogowym - to główne założenia priorytetowego planu pracy, który przez najbliższe 6 miesięcy będzie realizowany na terenie Ostroszowic przez dzielnicowego asp. szt. Arkadiusza Szachniewicza.

Priorytetowy plan pracy dzielnicowego

Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej - debata w bibliotece

grafika-Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej - debata w bibliotece

Zapraszamy do udziału w debacie organizowanej w ramach projektu "Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej". Podstawowym założeniem inicjatywy jest oddanie głosu liderom, którzy w rozmaity sposób starają się działać na rzecz społeczności lokalnej.

Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej - debata w bibliotece