2017-05-08

Szymon Rąpała mistrzem Polski!

grafika-Szymon Rąpała mistrzem Polski!

Szymon Rąpała - zawodnik klubu SKT Tiger i stypendysta Wójta Gminy Dzierżoniów 22 kwietnia wziął udział w Mistrzostwach Polski Taekwondo ITF w Halinowie.

Szymon Rąpała mistrzem Polski!

Jak ryby w wodzie - epizod ósmy

grafika-Jak ryby w wodzie - epizod ósmy

Pięć drużyn rywalizowało o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów w VIII Otwartych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych Klas IV- VI. Zawody odbyły się w piątek 28 kwietnia na terenie pływalni Aquarius w Bielawie.

Jak ryby w wodzie - epizod ósmy

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Wszystkim pracownikom Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta składam w dniu ich święta najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z codziennej pracy. Proszę również przyjąć podziękowania za Państwa zaangażowanie, trud włożony w popularyzację czytelnictwa oraz udział w życiu kulturalnym naszej gminy.

Wójt Gminy Dzierżoniów
Marek Chmielewski