2026-06-03

Zwyciężyli w konkursie - pojadą do Brukseli
Adresowany do uczniów naszych szkół podstawowych "Konkurs wiedzy o Gminie Dzierżoniów, o Polsce i o Unii Europejskiej" odbył się 2 czerwca w Urzędzie Gminy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali z rąk wójta Marcina Pięta gminne upominki.
Główną nagrodą za najlepszy wynik konkursowy był ufundowany przez europoseł Annę Zalewską 3-dniowy wyjazd do Brukseli, zaplanowany na lipiec bieżącego roku.
Po wyrównanej rywalizacji zwycięstwo w konkursie przypadło Bartoszowi Wendelskiemu i Mateuszowi Wójcikowi ze Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Ostroszowicach. Gratulujemy!












