Złoty jubileusz naszych mieszkańców

2020-07-31

Złoty jubileusz naszych mieszkańców

Trzynaście par z gminy Dzierżoniów świętowało 31 lipca swoje złote gody. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez Prezydenta RP wręczył jubilatom Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski.

Odznaczenia te przyznawane są małżeństwom, które przeżyły razem 50 lat. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Gminy Dzierżoniów.

Złote gody świętowali: Regina i Jan Baliccy, Irena i Kazimierz Białousow, Danuta i Izydor Chomiszczakowie, Anna i Czesław Kaczmarkowie, Maria i Kazimierz Królowie, Teodora i Józef Marchewkowie, Jadwiga i Jan Mulkowie, Józefa i Zbigniew Pieczarscy, Wanda i Henryk Poznańscy, Krystyna i Henryk Skrzypkowie, Janina i Czesław Srokowie, Krystyna i Lechosław Zielińscy oraz Teresa i Henryk Żabowie.

Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu życzymy Państwu kolejnych wspaniałych lat spędzonych w zdrowiu, miłości i wśród swoich najbliższych.