2018-09-24

Złoty jubileusz naszych mieszkańców

Dziewięć par z gminy Dzierżoniów świętowało w niedzielę 23 września swoje złote gody. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez Prezydenta RP wręczył jubilatom Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski.

Odznaczenia te przyznawane są małżeństwom, które przeżyły razem 50 lat. Uroczystość zorganizowano w sali koncertowej Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Wśród odznaczonych w niedzielę par, oprócz mieszkańców naszej gminy, byli również mieszkańcy Dzierżoniowa.

Złote gody świętowali: Stanisława i Stanisław Boczula, Krystyna i Jan Chmielewscy, Czesława i Stanisław Kozakiewiczowie, Wanda i Zbigniew Machaj, Janina i Tadeusz Myśliwiec, Teresa i Wincenty Peteccy, Alicja i Władysław Rosa, Maria i Bronisław Wilczewscy, Bolesława i Zbigniew Zielińscy.

Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu życzymy Państwu kolejnych wspaniałych lat spędzonych w zdrowiu, szczęściu i wśród swoich najbliższych.

foto: Urząd Miasta Dzierżoniów