Zawody zapaśnicze o puchar Wójta Gminy Dzierżoniów

2022-04-19

Zawody zapaśnicze o puchar Wójta Gminy Dzierżoniów

50 zawodników z Bielawy, Dzierżoniowa, Pieszyc oraz gminy Dzierżoniów rywalizowało w zawodach zapaśniczych o puchar Wójta Gminy Dzierżoniów. W zmaganiach, które odbyły się 14 kwietnia w Ostroszowicach, uczestnicy byli podzieleni na dwie grupy wiekowe - dzieci oraz młodzicy.

Dekoracji najlepszych zawodników dokonali Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski oraz sołtys Ostroszowic Krzysztof Krupiarz.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!