Zakończenie przebudowy drogi Myśliszów

2019-02-19

Zakończenie przebudowy drogi Myśliszów - Ostroszowice

Zgodnie z zawartą w dniu 29.08.2016r umową o przyznaniu pomocy nr 00027-65151-UM0100061/16 i umową z Wykonawcą, Gmina Dzierżoniów w lutym br. dokonała odbioru końcowego inwestycji drogowej.

W I etapie operacji realizowanym w 2017r. wykonano drogę i chodnik we wsi Myśliszów wraz z kanalizacją deszczową. II etap realizowany był na terenie wsi Ostroszowice na ul. Polnej. Wykonano nowe nawierzchnie dróg, wzmocniono skarpy rowów, wykonano mur oporowy wraz z barierami ochronnymi.

W ramach wspólnej realizacji inwestycji, w roku 2018, Powiat Dzierżoniowski (Zarząd Dróg Powiatowych) wykonał nową nawierzchnię na drodze powiatowej nr 3006D w Ostroszowicach bezpośrednio przy skrzyżowaniu z nowo przebudowaną drogą. W wyniku realizacji inwestycji wykonano drogę o długości 3,649 km.

W wyniku podniesienia parametrów technicznych drogi uzyskała ona statut drogi publicznej i otrzymała nr 116974D.

Zakończenie przebudowy drogi Myśliszów - OstroszowiceZakończenie przebudowy drogi Myśliszów - OstroszowiceZakończenie przebudowy drogi Myśliszów - Ostroszowice