2026-05-27

Za nami Otwarty Wiosenny Turniej Szachowy
Za nami kolejny turniej szachowy w pałacu w Kiełczynie.
Tym razem najlepszym graczem w Otwartym Wiosennym Turnieju Szachowym okazał się Mariusz Janduła, który przegrał tylko jedną z 11 partii, wygrywając wszystkie pozostałe. Drugie miejsce we wczorajszych rozgrywkach wywalczył Dariusz Imbór, a trzeci był Mateusz Wójcik.
Organizacja turnieju była efektem zaangażowania lokalnej społeczności w Konkursie Nasz Zabytek Fundacji Most the Most.
















