Strona główna

Za nami Otwarty Wiosenny Turniej Szachowy

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2026-05-27

Za nami Otwarty Wiosenny Turniej Szachowy

aktualności Gmina Dzierżoniów

Za nami kolejny turniej szachowy w pałacu w Kiełczynie.

Tym razem najlepszym graczem w Otwartym Wiosennym Turnieju Szachowym okazał się Mariusz Janduła, który przegrał tylko jedną z 11 partii, wygrywając wszystkie pozostałe. Drugie miejsce we wczorajszych rozgrywkach wywalczył Dariusz Imbór, a trzeci był Mateusz Wójcik.

Organizacja turnieju była efektem zaangażowania lokalnej społeczności w Konkursie Nasz Zabytek Fundacji Most the Most.

Za nami Otwarty Wiosenny Turniej SzachowyZa nami Otwarty Wiosenny Turniej SzachowyZa nami Otwarty Wiosenny Turniej SzachowyZa nami Otwarty Wiosenny Turniej SzachowyZa nami Otwarty Wiosenny Turniej SzachowyZa nami Otwarty Wiosenny Turniej SzachowyZa nami Otwarty Wiosenny Turniej SzachowyZa nami Otwarty Wiosenny Turniej SzachowyZa nami Otwarty Wiosenny Turniej SzachowyZa nami Otwarty Wiosenny Turniej SzachowyZa nami Otwarty Wiosenny Turniej SzachowyZa nami Otwarty Wiosenny Turniej SzachowyZa nami Otwarty Wiosenny Turniej SzachowyZa nami Otwarty Wiosenny Turniej SzachowyZa nami Otwarty Wiosenny Turniej Szachowy
powrót do poprzedniej strony