Za nami II Mikołajkowy Turniej piłki Nożnej
Emocjonujące mecze, puchary, medale, owoce, słodycze i dobra zabawa - tak wyglądał rozegrany dzisiaj II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dzierżoniów.
W zawodach rozegranych na gruntownie zmodernizowanej nawierzchni hali w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Piławie Dolnej najlepsi okazali się (podobnie jak przed rokiem) zawodnicy z Tuszyna. Gospodarze zajęli drugie miejsce, a trzecie miejsce przypadło Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ostroszowicach. Na pochwałę zasłużyli oczywiście wszyscy uczestnicy!
Nagrody wręczali Grzegorz Włodek Przewodniczący Rady Gminy Dzierżoniów oraz pani dyrektor piławskiej placówki Sylwia Toboła.
Organizatorami turnieju były: Referat Oświaty Sportu i Turystyki Urzędu Gminy w Dzierżoniowie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piławie Dolnej im. Kornela Makuszyńskiego.

























