Wyjątkowy gość u druhów w Mościsku

2019-06-03

Wyjątkowy gość u druhów w Mościsku

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mościsku gościli 23 maja wyjątkową delegację. Odwiedził ich David Marren z Anglii, który aktywnie wspiera swoją jednostkę ochotniczej straży pożarnej.

David Marren przyjechał do Mościska w towarzystwie wiceburmistrz Dzierżoniowa Doroty Pieszczuch oraz dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Dzierżoniowie Anety Błaszczuk. W spotkaniu uczestniczyli również druh Krzysztof Kot oraz dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta Justyna Kaczorowska.

Podczas wizyty strażacy opowiedzieli o podejmowanych przez OSP działaniach, zaprezentowali sprzęt oraz przedstawili umiejętności Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Wierzymy, że spotkanie zaowocuje w przyszłości ciekawymi działaniami gminnych druhów z ich angielskimi kolegami.