2022-10-13

Wygraj hulajnogę

Po raz czwarty Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników urodzone w latach 2008-2016 do udziału w kursie e-learningowym "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy", który w nowoczesnej formie przybliża wiedzę o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Wśród uczestników, którzy ukończą szkolenie i prześlą swoje zgłoszenie rozlosowane zostaną hulajnogi.

Aby wziąć udział w losowaniu należy:

• zrealizować kurs dostępny na stronie prewencja.krus.gov.pl i rozwiązać test końcowy
  • pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy
  • przesłać do 6 listopada 2022 r. certyfikat oraz wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy
    • pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa
    • lub pocztą elektroniczną na adres: hulajnoga@krus.gov.pl
    z dopiskiem w tytule "Kurs e-learningowy dla dzieci"
Informacji w sprawie konkursu udziela sekretariat Biura Prewencji tel. 22 592 64 10, e-mail: bp@krus.gov.pl

Zasady przyznawania hulajnóg znajdują się na stronie Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w zakładce konkursy i patronaty.