OGŁOSZENIE - zebranie wiejskie w Myśliszowie

grafika-OGŁOSZENIE - zebranie wiejskie w Myśliszowie

Na podstawie § 14 ust. 1 Statutu sołectwa informuję mieszkańców sołectwa MYŚLISZÓW, że 4 czerwca 2024 r. godzina 18:30 W SALCE WIEJSKIEJ W MYŚLISZOWIE, odbędzie się zebranie wiejskie.

OGŁOSZENIE - zebranie wiejskie w Myśliszowie

Kondolencje

grafika-Kondolencje

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Zenona Słodziaka, Radnego III kadencji Rady Gminy Dzierżoniów w latach 1998-2002.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 29 maja 2024 r. o godzinie 15:00 w kościele parafialnym w Ostroszowicach.

Rodzinie i najbliższym zmarłego wyrazy wielkiego współczucia oraz najszczersze kondolencje składają

Wójt Gminy Dzierżoniów
Marcin Pięt

Przewodniczący Rady Gminy Dzierżoniów
Grzegorz Włodek

Kondolencje

Ogłoszenie o naborze

grafika-Ogłoszenie o naborze

na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie. Termin składani ofert upływa dnia 14.06. 2024 r. o godz. 15:00.

Ogłoszenie o naborze
2024-05-27

grafika-Sowiogórskie Rodeo

W niedzielę 26 maja na terenie obok boiska sportowego w Jodłowniku odbyła się impreza plenerowa pn. "Sowiogórskie Rodeo". Była to II edycja tego wydarzenia współorganizowanego przez Powiat Dzierżoniowski i Gminę Dzierżoniów.

2024-05-23

Ogłoszenie na wykonanie retabulum ołtarza kościoła w Dobrocinie

grafika-Ogłoszenie na wykonanie retabulum ołtarza kościoła w Dobrocinie

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Jadwigi Śląskiej w Gilowie zaprasza do złożenia oferty dotyczącej zamówienia na wykonanie prac konserwatorskich w ramach zadania pn. "Konserwacja gotyckiego retabulum ołtarza głównego kościoła pw. Św. Piotra i Pawła w Dobrocinie".

Ogłoszenie na wykonanie retabulum ołtarza kościoła w Dobrocinie
2024-05-23

III sesja Rady Gminy Dzierżoniów

grafika-III sesja Rady Gminy Dzierżoniów

Sprawozdanie finansowo-rzeczowe Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów za rok 2023, a także sport i turystyka - to główne tematy minionej sesji Rady Gminy Dzierżoniów. Obrady odbyły się w czwartek 23 maja.

III sesja Rady Gminy Dzierżoniów
2024-05-21

OGŁOSZENIE - zebranie wiejskie w Uciechowie

grafika-OGŁOSZENIE - zebranie wiejskie w Uciechowie

Na podstawie § 14 ust. 1 Statutu Sołectwa informuję mieszkańców sołectwa UCIECHÓW, że w dniu 31 maja 2024 r. o godzinie 18:00 w Sali Kominkowej, ul. Piastowska 38A w Uciechowie odbędzie się zebranie wiejskie.

OGŁOSZENIE - zebranie wiejskie w Uciechowie
2024-05-21

grafika-Sowiogórskie Rodeo

Gmina Dzierżoniów i Powiat Dzierżoniowski serdecznie zapraszają na Sowiogórskie Rodeo. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 26 maja 2024 r. w godzinach 14.00-18.00 na terenie obok boiska sportowego w Jodłowniku.

Zawiadomienie Wojewody Dolnośląskiego

grafika-Zawiadomienie Wojewody Dolnośląskiego<br />

o wydaniu decyzji Nr I-P-14/24 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zadania pn.: "Przebudowa mostu kolejowego w km 215,176 linii kolejowej nr 137" zlokalizowanej na działce nr 110/17 AM-2, obręb Mościsko.

Zawiadomienie Wojewody Dolnośląskiego<br />

W czwartek 23 maja brak wody w Włókach

grafika-W czwartek 23 maja brak wody w Włókach

Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Dzierżoniowie informuje, że w związku z planowanym wyłączeniem wody w dniu 23.05.2024 r. od godz 8:00-14:00 zostanie wstrzymana dostawa wody dla mieszkańców od nr 1 do 20 oraz ul. Słonecznej i Pogodnej we Włókach.

W czwartek 23 maja brak wody w Włókach

Nie daj się wciągnąć - wybieraj tylko dobre drogowskazy

grafika-Nie daj się wciągnąć - wybieraj tylko dobre drogowskazy

Jak co roku uczniowie gminnych szkół podstawowych wzięli udział w zmaganiach pn. "Tajemnice Wzgórz Kiełczyńskich" - wydarzeniu, które realizowane jest w ramach kampanii profilaktycznej "Nie daj się wciągnąć - wybieraj dobre drogowskazy".

Nie daj się wciągnąć - wybieraj tylko dobre drogowskazy
2024-05-17

Wybory Sołtysów w Gminie Dzierżoniów

grafika-Wybory Sołtysów w Gminie Dzierżoniów

Informujemy, że 23 czerwca 2024 roku na terenie gminy Dzierżoniów odbędą się wybory sołtysów. Szczegółowe informacje, kalendarz wyborczy oraz formularze dostępne są poniżej - w załączonych dokumentach.

Wybory Sołtysów w Gminie Dzierżoniów
2024-05-17

Koncert rodzinny

grafika-Koncert rodzinny

Zapraszamy do Pałacu w Kiełczynie na koncert rodzinny w wykonaniu chóru dziecięcego ze Szkoły podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie działającego w ramach projektu "Most The Music".

Koncert rodzinny