Wizyta w Komendzie PPSP w Dzierżoniowie

2022-01-10

Wizyta w Komendzie PPSP w Dzierżoniowie

5 stycznia 2022 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie odbyło się spotkanie, w którym wziął udział Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski. Tematem spotkania była między innymi współpraca samorządu gminy z Komendą PSP oraz jednostkami OSP.

W trakcie spotkania Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie bryg. Mariusz Piasecki przekazał Wójtowi podziękowania za wsparcie finansowe jakie gmina Dzierżoniów udzieliła KP PSP w roku 2021. Przekazana kwota 200 tys. zł dofinansowała zakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego.

Wójt Marek Chmielewski podziękował wszystkim strażakom i pracownikom Komendy Powiatowej PSP w Dzierżoniowie za dobra współpracę z samorządami oraz pełną poświecenia i zaangażowania służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy Dzierżoniów.

Wizyta w Komendzie PPSP w DzierżoniowieWizyta w Komendzie PPSP w Dzierżoniowie