Strona główna

Wielkanocne spotkanie w Pałacu w Kiełczynie

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2024-03-27

Wielkanocne spotkanie w Pałacu w Kiełczynie

aktualności Gmina Dzierżoniów

W środę 27 marca w kiełczyńskim pałacu, odbyło się spotkanie mieszkańców gminy Dzierżoniów poświęcone Wielkanocy. Wśród najstarszej grupy wiekowej naszej gminy byli uczestnicy ośrodków wsparcia: Klubu Senior+ Gminy Dzierżoniów, Dziennego Domu Senior+ Gminy Dzierżoniów, a także mieszkańcy spotykający się w każdą środę w pięknie odremontowanym pałacu.

W ramach współpracy gminy Dzierżoniów z NGO, realizując założenia projektowe: "Rewitalizacja zabytkowego pałacu wraz z zagospodarowaniem terenu we wsi Kiełczyn", obecni byli przedstawiciele Dzierżoniowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Prezeską Panią Romualdą Skibą. Niezmiernie się cieszymy, że nasze zaproszenia przyjęli i zaszczycili nas swoją obecnością: Wójt Gminy Dzierżoniów Pani Jolanta Zarzeka, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów Pan Piotr Podkówka, Proboszcz Parafii w Kiełczynie ks. Stanisław Olszowy, Sołtys Kiełczyna Pan Tadeusz Józefiak.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wielkanocnego spotkania, pomagając w przygotowaniu przepysznych potraw, przygotowaniu sali, porządkach, udostępnieniu nakrycia stołowego i wielu, wielu innych.

Na nadchodzące Święta Wielkanocne, życzymy wszystkim Państwu zdrowia, szczęścia, pomyślności, radości!

Mirosław Grabowski
Dzienny Dom Senior+ Gminy Dzierżoniów

Wielkanocne spotkanie w Pałacu w KiełczynieWielkanocne spotkanie w Pałacu w KiełczynieWielkanocne spotkanie w Pałacu w KiełczynieWielkanocne spotkanie w Pałacu w Kiełczynie
powrót do poprzedniej strony