Węgiel po preferencyjnej cenie dla mieszkańców gminy Dzierżoniów

2022-11-08

Węgiel po preferencyjnej cenie dla mieszkańców gminy Dzierżoniów

Gmina Dzierżoniów, tak jak kilka innych gmin powiatu dzierżoniowskiego, postanowiła, że sprzedaż tańszego węgla dla mieszkańców będzie prowadzona za pośrednictwem wybranego przedsiębiorcy. Jest to firma profesjonalna od lat zajmująca się zbytem węgla opałowego. Dzięki temu sprzedaż będzie sprawna, skuteczna i bezproblemowa dla mieszkańców. Aktualnie są ustalane szczegóły tej współpracy.

Mieszkańcy będą nabywać węgiel u wskazanego przedsiębiorcy na podstawie zaświadczenia potwierdzającego otrzymanie lub pozytywne rozpatrzenie wniosku o wypłatę dodatku węglowego wydanego w Biurze Obsługi Klienta Urzędy Gminy Dzierżoniów, po uprzednim złożeniu wniosku o wydanie zaświadczenia oraz wymaganego przepisami oświadczenia. Wnioski będzie można składać w formie papierowej lub elektronicznej.

Szczegółowe informacje przedstawimy niebawem.