Warsztaty Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego z podopiecznymi Fundacji "Pokolorujmy Szarość"

2022-05-12

Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego spotkała się 11 maja po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Głównym tematem spotkania była działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. Posiedzenie odbyło się w pałacu w Piławie Dolnej - siedzibie Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy "Bajeczne Wzgórza".

Spotkanie miało charakter warsztatowy. Wiodący punkt obrad podjęła prezes Fundacji "Pokolorujmy Szarość" Katarzyna Kowalska, która poprowadziła integracyjne warsztaty artystyczne. Następnie opowiedziała o działalności fundacji oraz szkoły "Bajeczne Wzgórza".

Dziękujemy przedstawicielkom placówki i podopiecznym Fundacji "Pokolorujmy Szarość" za tak ciepłe przyjęcie!