Strona główna

W świątecznej atmosferze przy szachownicach

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2025-12-19

W świątecznej atmosferze przy szachownicach

aktualności Gmina Dzierżoniów

Radosław Szandurski został zwycięzcą II Świątecznego Turnieju Szachowego, rozegranego wczoraj w Pałacu w Kiełczynie.

Zwycięzca wygrał 10 partii i tylko jedną zremisował! Drugie miejsce w zawodach zajął Mariusz Janduła, a trzeci był Dariusz Imbór. W kategorii juniorów najlepszy okazał się Adrian Działa, który wyprzedził Mateusza Wójcika i Jakuba Marszczewskiego.

Realizacja wydarzenia była efektem zaangażowania lokalnej społeczności w Konkursie Nasz Zabytek Fundacji Most the Most.

W świątecznej atmosferze przy szachownicachW świątecznej atmosferze przy szachownicachW świątecznej atmosferze przy szachownicachW świątecznej atmosferze przy szachownicachW świątecznej atmosferze przy szachownicachW świątecznej atmosferze przy szachownicachW świątecznej atmosferze przy szachownicachW świątecznej atmosferze przy szachownicachW świątecznej atmosferze przy szachownicachW świątecznej atmosferze przy szachownicachW świątecznej atmosferze przy szachownicachW świątecznej atmosferze przy szachownicachW świątecznej atmosferze przy szachownicachW świątecznej atmosferze przy szachownicachW świątecznej atmosferze przy szachownicach
powrót do poprzedniej strony