2025-12-19

W świątecznej atmosferze przy szachownicach
Radosław Szandurski został zwycięzcą II Świątecznego Turnieju Szachowego, rozegranego wczoraj w Pałacu w Kiełczynie.
Zwycięzca wygrał 10 partii i tylko jedną zremisował! Drugie miejsce w zawodach zajął Mariusz Janduła, a trzeci był Dariusz Imbór. W kategorii juniorów najlepszy okazał się Adrian Działa, który wyprzedził Mateusza Wójcika i Jakuba Marszczewskiego.
Realizacja wydarzenia była efektem zaangażowania lokalnej społeczności w Konkursie Nasz Zabytek Fundacji Most the Most.
















