2025-10-15

W Dniu Edukacji Narodowej - spotkanie w Urzędzie Gminy
14 października, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Wój Gminy Dzierżoniów Marcin Pięt gościł w Urzędzie Gminy dyrektorów gminnych placówek oświatowych oraz wyróżnionych nauczycieli, którym wręczył wyróżnienia i podziękowania za pracę, pasję oraz całokształt zaangażowania w kształcenie młodego pokolenia.
Dziękujemy za Państwa trud, poświęcenie i nieustanną troskę o rozwój edukacji w naszej Gminie.








