2023-01-11

Trenuj z wojskiem w ferie

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Kłodzku i 22 Karpacki Batalion Piechoty Górskiej w Kłodzku realizują wspólnie projekt Ministerstwa Obrony Narodowej "Trenuj z wojskiem w ferie".

Projekt "Trenuj z wojskiem w ferie" to propozycja przeszkolenia wojskowego wszystkich chętnych osób ze środowiska cywilnego w wieku 15-65 lat (osoby nieletnie mogą wziąć udział w szkoleniu za zgodą rodzica/opiekuna prawnego), które zgłoszą się dobrowolnie.

Plan przeszkolenia zakłada nabycie podstawowych umiejętności związanych z bezpieczeństwem i obronnością - posługiwanie się bronią, przetrwanie w trudnych warunkach, zachowanie podczas alarmów, walka wręcz, rzut granatem. Zajęcia będą prowadzone przez zawodowych instruktorów w jednostce wojskowej.

Zapisów na szkolenie można dokonać pod nr tel. 261 647 406 lub pod adresem 22bpg.klub@ron.mil.pl

Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawie przeszkolenia jest pan Mateusz Krzemiński tel. 261 647 406, 797 239 528.

Trenuj z wojskiem w ferie